Online canlı sohbet odaları sitemizde parasız güvenilir seviyeli ve kaliteli sohbetler dileriz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Bedava Sohbet Siteleri


Bedava Sohbet Siteleri

Bedava Sohbet Siteleri

Sevgili arkadaşlar, bugün sizler için, beni uzun zamandır meşgul eden ve aynı zamanda çok üzen bir konu hakkında paylaşım yapmak istiyorum.

İNSANLIK ve MERHAMET

Şöyle bir dünyaya baktığımızda, insanların taşlaşmış yüreklerinden başka birşey göremiyoruz. Felaketler birbirlerini takip ediyor, biz sadece izliyoruz! İnsanlığı ve merhametimizi nerede kaybettik ? Hangi felaket daha büyük ? Afrikadaki insanların hala açlıktan ölmesi mi,  veya birbirleriyle savaşmaktan yorulmamaları mi? İsrailin işgal ettiği Filistin topraklarında Filistinlilerin kendi öz vatanlarında zulme uğramaları mı ? Doğu Türkistanda Uygur Türklerine yapılan insanlık dışı muameleler mi ? Yanı başımızda Suriyede devam eden vahşet mi? Ülkemizde çaresizlikten çöpe atilan bebekler mi ? Bir babanin cinnet geçirerek önce karisini sonra sırayla çocuklarını öldürmesi mi, yoksa koca dayağindan hastanelik olmuş zavallı kadınların feryatları mi? Yada saçma sapan gerekçelerle işlenen töre cinayetleri ve kadınların hunharca öldürülmeleri mi? Tüm bu soruların cevabini kim verebilir ?

Dünyanın dili olsa da konuşsa ! İnsanin insana hatta insanın evrene yaptığı kötülüğü hiç bir canli yapamaz! Hayvanları doğayı katettik ! Daha çok teknoloji, daha çok kazanç, daha çok tüketim uğruna ne delinmedik ozon tabakası bıraktık gök yüzünde, ne de yeryüzünde sağlıklı sebze ve meyve bıraktık. Artık hormonlu ve genetiği bozulmuş GDO’lu gıdaları yemeye mahkûm olduk. Yeni hastalıklar türettik, viruslerle  insanliği azalttık. Huzur veren ormanlarımızı daha çok konut için kaybettik ! Göklere uzanan lüks evlerimiz ve rezidanslarımız olmuş olabilir, ama oksijenimizi tükettik, yeşile dair bir şey bırakmadık çevremizde ! Komşularımızla muhabbet sohbeti kestik! Atalarımız “ev alma komşu al derdi” biz her seyi tükettik, arkadaşlıkları, dostlukları sevgileri, aşkları… Şimdi şikayet ediyoruz. İnsanlara merhamet etmedik, şimdi Rabbimizden merhamet diliyoruz!

İnsanlar teknolojinin gelişmesiyle bir nevi yalnızlaştı. Sohbet edecek bir dost arkadaş bulamıyoruz bu yüzdende bedava sohbet sitelerine başvuruyoruz. Bugünlerde bedava sohbet sitelerine rağbet her zamankinden çok daha fazla artmış durumdadır. Seviyeli güvenilir sohbet sitelerine ulaşmak artık her zamankinden çok daha kolaylaştı. Sizde kendinizi yalnız hissediyorsanız hiç vakit kaybetmeden katılın aramıza. İster bilgisayarınızdan veyahut mobil olarak cep telefonlarınız ile kolayca bağlanabilirsiniz sohbet sunucularımıza.

Sizler için en iyi chat sohbet odalarımızı hizmete sunmuş bulunmaktayız. Birbirinden farklı sohbet odalarımız ile huzurlu bir şekilde boş vakitlerinizi geçirebilirsiniz. Ayrıca kaliteli sohbet ve seviyeli sohbet anlayışımızla elimizden geldiği ölçüde yönetim olarak sizlerin hizmetinizde yer almaktayız.

İhtiyacınız olan o güzel ve kaliteli sohbeti ve arkadaşlığı en kısa zamanda bulabilmek için mobil sohbet odası sitemizden başka bir sohbet sitesine gitmenize gerek yoktur. Sohbet sitemizde yaşayacağınız muhabbetlerde göreceksiniz ki, saygılı, seviyeli ve kaliteli insanlardan oluşan kullanıcılarımız ile nadide bir ortam kuracaksınız. Sizler de bizim sunucumuzdaki farkı hissedeceksiniz ve bunu sadece bilgisayardan veya sabit bir yerden yapmak zorunda olmadığınız için her zaman her yerden mobil sohbet odalarımıza girmek isteyeceksiniz.

Artık ayrılmamak üzere sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Mutlu olalım, Mutlu kalalım, Mutlu edelim…

Yüzünüzden Tebessüm eksik olmasın.

Keyifli Sohbetler dileriz …

 

Yazan: HcRToplam 6 Yorumlar
Leyla

bedava sohbet sitelerinde çok rastlanılmayan bir konuya değinilmiş, yazarı tebrik ediyorum

sehriban

her an aklımızda olması gereken bir konunun bedava sohbet sitelerinde dile gelmesine çok mutlu oldum

Bahar

Zaman öyle zamanki kimse kimse güveni kalmadi gibi herkez biribirnden kaciyo evet güzel yazı olmus real de sohbetin önceki gibi bsglarinin olmamasi insanlsri chst sohbet te buls biliyoz eline sağlik hcr...

selvi

Bedava sohbet siteleri gençlerin çok takip ettiği ve önem verdiği bir yer

zehra

Para ödemeden sohbet edilen bedava sohbet sitelerinin canlı online mekanı olmuş, tebrikler

Feride

online canlı mobil sohbet siteniz, bedava sohbet siteleri arasındaki yerini yükseltiyor

Bir cevap bırakın.


Canlı Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Yeni Sohbet Odaları | Online Sohbet | Canlı Sohbet Odaları