Online Mekan canlı sohbet odaları sitemizde parasız güvenilir seviyeli ve kaliteli sohbetler dileriz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Geveze Sohbet | Online Mekan | Canlı Mobil Sosyal Chat Sohbet Odaları Siteleri


Geveze Sohbet

Geveze sohbet odalarımıza hoş geldiniz. Geveze sohbet odalarımızla ilgili güzel bir hikaye ile sizlerin karşısında olacağım. Sizleri sıkmadan okuma keyfi yüksek bir makale olmasını diliyorum.

Geveze Sohbet

Merhaba geveze sohbet ziyaretçisi kıymetli arkadaşlar, bu hikayemiz Eren isminde bir kişinin hikayesidir. Eren yıllar önce, çok küçük yaşlarda iken annesi babasından şiddet görüyormuş. Annesinin psikolojisi bozulmuş ne yapacağını bilemiyormuş ve kafası çok karışık imiş. Çünkü küçük bir oğlu varmış onun sonu ne olacak diye düşünürmüş. Ama en sonunda annesinin gördüğü şiddet artık canına tak etmiş ve babasından ayrılmaya karar vermiş. Annesi küçük oğlu Eren’i de yanına almış ve evi terk etmiş. Tabi küçük oğlu sormuş, nereye gidiyoruz anne demiş, annesi de oğluna dedene gidiyoruz yavrum demiş. Altı ay kadar Eren ve annesi köyde dedesinin yanında kalmışlar. Altı ay boyunca annesini ve babasını görmemiş. Annesi sürekli çalışıyormuş kocasına tekrar dönmemek için. Ama bir gün annesi ile babası bir araya gelip konuşmak istemişler. Konuşmanın sonunda annesi ile babası barışmış ve Eren ile annesi babasının yanına yani kendi evlerine tekrar dönmüşler. Çocuğun psikolojisi düzelsin diye mahallesinden arkadaşlar edinmiş ve öz güvensiz olduğu için dışarı çıkmak istemiyormuş. Babası çocuğa bir telefon almış,  oyun falan oynar, kuzenleri ile konuşur mobil sohbet eder vs diye. Uygulamaları incelerken, bir reklam dikkatini çekmiş, bir sohbet sitesi reklamı, siteyi merak etmiş ve hemen sohbet odalarına giriş yapmış hatta ücretsiz bir şekilde üye olmuş. Orada kısa süre içinde bir çok yeni kişi ile tanışıp arkadaş olmuşlar, eğlenceli, kaliteli sohbetler yapmışlar. Bu sayede öz güvenini yeniden kazanmış ve psikolojisi düzelmiş aynı zamanda da sosyalleşmiş. Bu durum tabi ailesinin de dikkatini çekmiş. Eren’in geveze sohbet odalarına girmesi hiç bir zaman sorun olmamış, hatta ailesi onu daima desteklemiştir.

Evet sizlerin de buna benzer dışlanma, özgüven eksikliği vs gibi sorunları oluyorsa veya yakınlarınızda bu sorunları görüyor iseniz, tek yapmanız gereken bizleri önermek, OnlineMekan.Com geveze sohbet odalarına girmelerini tavsiye etmeniz. Bizler sadece bir enter kadar uzaktayız. Sizler de buyrun, geveze sohbetlere katılın. Hem bedava okey oyun salonları ile canlı okey oynarken aynı zamanda online sohbet edebilir hem de süper djler eşliğinde canlı radyo dinleyebilirsiniz. Tamamen bedava! Buyrun gelin, birbirinden değişik bir çok kişi ile tanışın ve eğlenin. Hemen OnlineMekan.Com geveze sohbet  odalarına giriş yapın. Bizler sizi bekliyoruz efendim.

Herkese keyifli sohbetler dileriz.

OnlineMekan.Com

Yazan: EmirhanToplam 9 Yorumlar
oyku maden

geveze sohbet ortamı hem sıcak arkadaşlıkların oluştuğu hem de mobil sohbet giriş yapabileceğin güzel bir platform, tavsiye ediyorum. tşk

Ezra

kaliteli ve dostça sohbetler için çok güzel bir ortam..

Sanem

Harika bir sohbet ortamınız var devamının gelmesini umarim..

Jale

online mekan geveze sohbet odalarındaki sohbetlerinizi çok beğendim.

ozlem

online mekan parasız geveze sohbet odalarındaki güvenilir ve seviyeli sohbetleriniz mükemmel

Kübra

ücretsiz online mekan geveze sohbet odalarındayım sürekli

ecem

canlı mobil geveze sohbet odaları

Zehra

ücretsiz güvenilir mobil geveze chat sohbet sitesi

neslihan

en geveze mobil sohbet odaları

Bir cevap bırakın.


Online Mekan - Canlı Sohbet - Online Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Mobil Sohbet
Chat - Hoş Sohbet - Muhabbet - Sohbet Odaları