Online mobil sohbet mekanımıza hoş geldiniz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Seviyeli Sohbet Siteleri


Seviyeli Sohbet Siteleri

Seviyeli Sohbet Siteleri

Sevgili arkadaşlar, bugün yine güzel bir hikaye ile baş başayız, keyifle okumanızı umuyorum.

Meryem çok mutsuz bir kızdı. Hayatından hiç memnun değildi. Yaşadıkları gecekondudan nefret ediyordu ve utanıyordu. Arkadaşlarını eve davet ediyordu. Arkadaşları evlerini görse ne düşünürlerdi acaba, belki arkadaşlıktan reddederlerdi diye kendi kendine üzülüyordu. Beş kardeşin en büyükleriydi Meryem. Kardeşlerini avutmaktan bıkmıştı! Annesi geceleri çalışıyordu konfeksiyonda. Ailesiyle sorunlar yaşıyordu. İstediği gibi gezemiyordu, eğlencelere katılamıyordu, istediği kıyafetleri alamıyordu. Meryem çok mutsuzdu! İstediği hiç birşey olmuyordu çünkü ! Ailesinin baskısından bıkmıştı. Ara ara okulu kaynatıyordu, arkadaşları ile geziyordu. Kötü kötü alışkanlıklar edinmişti. Sigara içmeye başlamıştı. Arada alkol de alıyordu. Ailesi Meryem’den hiç memnun değildi.

Bir gece annesi işteyken, annesinin cep telefonunu aldı ve mobil sohbet sitesine bağlandı. Neşeli bir sohbet dönüyordu genelde hemen onların arasına katıldı. Çok eğlendi, sabaha kadar sohbet etti. Artık her gece annesini işe uğurladıktan sonra seviyeli sohbet sitelerine giriyordu. Orada Bilal’le tanıştı. Sadece onunla sohbet ediyordu artık. Bilal onun dertlerini dinliyordu, teselli ediyordu. Meryem mutlu olmuştu Bilal gibi anlayışlı hoşgörülü biriyle karşılaştığı için.

Bir gün yine seviyeli sohbet sitelerinde sohbet ederken, Bilal artık Meryemle buluşmak istediğini söyledi. Meryem de heyecanla kabul etti. Otogarda buluşacaklardı. Meryem sabah erkenden okula çıkıyorum diye otogarın yolunu tuttu. Acaba Bilal kim diye sağa sola bakındı. İlk kez görecekti. Çok heyecanlıydı bütün gece uyuyamamıştı. Kim bilir ne kadar yakışıklıydı ! Birde yanına bir adam yaklaştı, Meryem sen misin dedi. Meryem’in hayali yıkılır gibi oldu. Evet dedi. Gel dedi Bilal, arabasına doğru  yürüdüler. Meryem biraz tedirgin oldu. Bilal sanki daha yaşlı gösteriyordu. Ona yalan mi söylemişti? Meryem’in tedirgin olduğunu gören Bilal, korkma dedi benden zarar gelmez. Meryem arabayı görünce, şaşırdı biraz. Bilal zengin galiba diye içinden geçirdi. Arabaya bindi, biraz sohbet ettiler. Meryem de rahatladı biraz. Sonuçta Bilal’i tanıyordu. Beraber kahvaltı yaptılar, sonra alışveriş merkezine gittiler. Bilal Meryeme hediyeler aldı. Meryem çok sevinçliydi. Bilal çirkindi belki ama zengindi, istediğini alıyordu. Meryem için bu önemliydi, artık istediği her şeyi Bilal’e aldırırdı. Akşama kadar gezdiler eğlendiler sinemaya gittiler. Meryem saati unutmuştu. Bir baktı ki, gece olmuş ! Ne yapacaktı şimdi? Ailesine ne diyecekti! Babası onu öldürürdü ! Korkmaya başladı. Bilal korkma dedi, madem ailen öyle zalim biri hiç gitme benle kal dedi. Meryem sevindi, zaten ailesinden bıkmıştı ! Bilal’le daha mutlu olacaktı. Bilal onu bir eve getirdi. Benim evim dedi, oysa ki arkadaşının eviydi. Eve geçince biraz alkol aldılar. Meryem sarhoş olmuştu, başı ağrıyordu. Meryem ve Bilal geceyi birlikte geçirdiler. Sabah Meryem uyandığında, yanında Bilal vardı. Biraz irkildi! Kıyafetleri yoktu! Aman Allahım dedi, ben ne yaptım! Dün gece neler olmuştu, hiç hatırlamıyordu. İğrendi kendinden, ağlamaya başladı. Aceleyle kıyafetlerini giyindi. Evden nasıl çıktı bilmiyordu.
Koştu koştu koştu… nereye koştuğunu bilmiyordu. Gözlerinde ki yaş bitmek bilmiyordu. Hayalleri vardı, umutları vardı. Hepsi çalınmıştı ! Artık yaşamanın bir manası yoktu ! Ailesine ne diyecekti ? Utanıyordu ! Gidecek yeri yoktu artık! Perişandı çaresizdi.  Hayatına kıymaya karar verdi. Aniden yoldan geçen arabanın önüne attı kendini. Hastanede gözünü açtı, ve ilk gördüğü annesinin yüzü oldu. Ağlamaya başladı annesi, şükretti Rabine yavrusuna kavuştuğu için.

Meryem o gece Bilal’le yaşanan hadiseyi sır gibi sakladı.  Artık Meryem eski Meryem değildi. Yüreğinde kocaman bir yükle yaşamaya mahkum olmuştu.

Arkadaşlar, seviyeli sohbet odalarında sohbet ettiğimiz kişileri, sadece o kişiler kendini anlattığı kadar tanırız. Bu da gerçek mi yalan mı bilemeyiz. Bu yüzden size tavsiyem, insanlara güvenmekte temkinli olun. Acele etmeyin. Zaman geçtikçe sohbet ettikçe daha iyi tanıtacaksınız sohbet arkadaşınızı.

Arkadaşlık ve sohbet odalarında iyi insanlarla karşılaşmak dileği ile,

Muhabbetle kalın…

OnlineMekan.Com

 

Yazan: HcRToplam 5 Yorumlar
maral

fevkalade bir hikaye, muhabbetinizdeki kaliteden dolayı seviyeli sohbet siteleri arasında öne çıkacağınızdan eminim

Hayalet

Malesef günümüzde olan olaylardan biriyle bizi karşı karşıya getirdiniz. Herkesi kendi gibi bilmemek lazim. Kötü amaçlı insanlar heryerdi. tedbirli olmak lazım... Bunu bize hatırlattığınız ıçın tesekkür ederim. Keyifli ve güzel sohbetlere yol açan güvenilir sohbet kanallarınız için teşekkürler...

Zeynep

Sadece sohbet odaları değil kötü ve yalancı insanlar her yerde.. İnsanları tanımaya çalışırken zamana bırakın acele etmeyin kolay güvenmeyin..

sehriban

hikaye harika, seviyeli sohbet siteleri konusu da cok iyi ele alınmış gerçekten de

Bahar

Evet sohbet sitekrin zor tarafida bazi insanlar cok rahat ola biliyo kstsisindakini kendi gibi gore biliyo oysaki cok farkli seviyeli insanlarda hep vardir..hikayeniz icin tsk

Bir cevap bırakın.


Muhabbet | Sohbet | Chat | Canlı Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri
Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet Mobil Sohbet